Kui palju maksab batuudipargi pidamine
Postituse kuupäev: 2021-05-25 10:34:10 Külastage:130

Batuudi sisepark on lõbustusprojekt, mis hõlmab noori. Siin saavad nad mitte ainult uusi sõpru leida, vaid ka korralikult treenida. Paljud investorid on selle turu suhtes optimistlikud. Niisiis, kui palju raha peab batuudipark investeerima? Kui soovite investeerida, peate selgelt investeerima batuudipargi maksumusse.

1. Batuudipargi tööjõuinvesteeringukulu. Kui palju maksab investeerida sisebatuudiparki? Riistvara aluseks on nn tarkvara. Batuudiparkides pole vaja mitte ainult tellida seotud batuudivarustust, vaid need peavad olema varustatud töötajatega ja koolitama neid enne tööle asumist tööoskusteks. Seda osa kuludest ei saa eeldada tulu saamist. Kui teie areenil on 20 töötajat, ulatuvad nende koolituskulud kümnetesse tuhandetesse dollaritesse.

202107021448084099

2. Investeering batuudipargi varustusse. Batuudiparkide investeeringutes on investeering lõbustusseadmetesse väga kulukas, moodustades ligikaudu 40% koguinvesteeringust. Kuna enamiku seadmete tootmisaeg on üle 40 päeva, siis on enne investeerimist vaja eelnevalt tootjalt tellimus esitada. Lisaks tekib lünki erinevate tootjate lõplikes ostuühikuhindades, mistõttu peame valima tarnijaid paindlikult, eelkõige selleks, et näha, kas teine ​​pool suudab tagada kvaliteedi ja kvantiteedi ning kas nad suudavad pakkuda täielikke lepinguid ja müügijärgseid kohustusi. .

3. Batuudipargi toimumiskohtade tasud. Lisaks mängukoha tagatisraha tasumisele tuleb tasuda ka kolme kuu kuni kuue kuu üürisumma. See kulu moodustab lisaks seadmeinvesteeringule suure osa investeeringust. Sisebatuudipargi rentimise hind on linnati erinev. Muidugi on see kõik paindlik. Peate üürileandjaga rääkima. Kui üüripind on piisavalt suur, siis on läbirääkimisjõud tugev.

202107021448427536

4. Neljandaks batuudipargi kaunistamise kulud. Koht peab olema lihtsalt sisustatud ja hind võib olla odav või kallis. Kui batuudi sisepark asub äärelinnas, ei ole heliisolatsiooni ja müra vähendamise meetmeid vaja.

5. Muud kulud batuudiparki investeerimiseks. Sealhulgas ärikindlustus, erinevad maksueelsed kulud ja turunduskulud. Seda tasu on täpse statistika jaoks raske kasutada.

6. Batuudipargi käibekapital. Iga äriorganisatsioon peab enne avamist ette valmistama vaba käibekapitali ja tagama, et see suudab toimumiskoha tegevust säilitada vähemalt kolm kuud. Mida rohkem raha on käes, seda tugevam on toimumiskoha elujõulisus.

202107021449041442

Ülaltoodud punktid selgitavad lihtsalt investeeringute arvutusmeetodit ja suunda. Kui palju raha kulutada saab, sõltub investori konkreetsetest toimingutest investeerimisprotsessis. Kui võimalik, proovige mitte osta vanu seadmeid. Uus sisebatuudipargi varustus on turistidele atraktiivsem ning turvategur on suurem.