Kuidas siseruumides mänguväljakut hallata?
Postituse kuupäev: 2021-05-25 10:27:26 Külastage:182

Sise mänguväljak on paljudes linnades tavaline laste mänguväljak. Sise mänguväljakut käitamisel tunnevad investorid suurt muret laste vanemate seisukohtade pärast siseruumides asuva mänguväljaku osas, nagu näiteks kaunistuse värvid, keskkond ja lasteasutuste ohutus. Miks te hoolite vanemate seisukohtadest? Peamiselt seetõttu, et vanemad on tarbimise otsustajad, nii et rajatav ja hallatav Naughty Lossi lastepark ei pea mitte ainult lastele meeldima, vaid peab vastama ka vanemate vajadustele. Ulakas lossioperaatorid saavad integreerida lapsevanemad siseruumi mänguväljakule ja nautida koos lastega vanema-lapse aega.

202106021407242291

Proovige siseruumides asuvas mänguväljakus luua ruumi vanemate ja laste tegevuste jaoks

Paljud vanemad on tööga hõivatud ja saadavad oma lapsi harva või puhkavad kodus ja lapsed mängivad vanematega harva samal ajal mänge. Seetõttu lisab siseruumides olev mänguväljak sellise ala, mis võib vanemate osalemist suurendada. See on suhtlus vanemate ja nende laste vahel Püsiklientide säilitamiseks on väga kasulik omada sellist vanema-lapse ruumi siseruumides asuva mänguväljaku pikaajaliseks kasutamiseks.

Puhkeala sooja paigutuse kaudu saab vanemate tarbimisaega parandada

Paljud siseruumides mänguväljaku investeerijad usuvad, et puhkealast piisab mõnest toolist või toolist siseruumides mängimise ajal ning kõige tähtsam on laste mängunurk. See idee on täiesti vale. Laste mängude jõud on endiselt nende vanemate käes. Kui siseruumides mänguväljaku puhkeala on igav ja varustus vananenud, ei saa laste vanemad sinna jääda. Kui siseruumides asuva mänguväljaku salong on hästi sisustatud, seal on mugav puhkekeskkond, tasuta kuum tee ja aja veetmiseks raamatud, võivad vanemad arvata, et aeg pole nii pikk ja nad võivad jääda ilma teadvustamata kauaks. Sellest valdkonnast võib saada ka erinevaid kasumlikke projekte, mis on ka ärimudel.

202106021408116824

Korraldage pühade ajal mõningaid tegevusi, et vanematega kleepuvust suurendada

Vanemad saadavad oma lapsi pühade ajal. Kui teete koostööd mõne tegevusega, et muuta vanemad ja lapsed huvitavamaks, suurendab see ka vanemate usaldust ja vanemate suusõnalist reklaami. Täiskasvanud tahavad ju ka sõprade seltskonda.